اتوران کینگ پرند :

اتوران نرم افزار پرند ; ابزاری قدرتمند برای نصب و فعالسازی برنامه ها

یکی از امکانات بسیار خوب و بینظیر مجموعه های نرم افزاری پرند وجود اتوران در هر مجموعه نرم افزاری میباشد. اتوران پرند یک کنترل پنل بسیار پیشرفته و قدرتمند با کاربردی آسان و کاربر پسند است که به زبان فارسی بوده و امکانات و توانمندی های فوق العاده ای در اختیار کاربر قرار میدهد!

وجود اتوران در مجموعه های نرم افزاری پرند باعث میشود بتوان بدون نیاز به هرگونه دانش و تخصصی و براحتی بر دشواری های کار نصب ، فعالسازی برنامه ها و تمامی خطاهای احتمالی و یا سردرگمی در مراحل نصب و غیره فائق آمده و کل مجموعه و برنامه های آن را کامل در اختیار گرفت.

اتوران مجموعه های نرم افزاری پرند به زبان فارسی بوده و برای نصب احتیاج به هیچ برنامه پیشنیازی ندارد و به آسانی نصب میگردد.

پس از نصب اتوران برروی سیستم امکانات مفیدی علاوه بر نصب و فعالسازی برنامه ها در اختیار کاربر قرار میگیرد مانند دریافت سریع و راحت کد پشتیبانی و فعالسازی آن ، یا بکارگیری سیستم جستجو در سطوح گوناگون و یافتن برنامه های مورد نظر و یا مطالعه بخشهای آموزشی و آشنائی با نکات مهم و موارد ضروری و کلی سیستم و … و این یعنی تسلط حرفه ای و کامل شما در کار با برنامه ها و سیستم کامپیوترتان !

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن یک دیدگاه ...