Help Service

کد تخفیف پرند

هنگام تکمیل پروسه خرید در فروشگاه پرند و قبل از ارسال به صفحه پرداخت بانکی صفحه ای باز میشود که خریدار میبایستی در آن کادرهایی مانند آدرس پستی ( جهت دریافت کالا ) و غیره را کامل نماید. شرکت پرند در صفحه مذکور قسمتی هم برای درج کد تخفیف در نظر گرفته است که خریدار میتواند با وارد کردن یک کد معتبر از تخفیف 10% برروی سبد خرید خود بهره مند گردد.
 

روش دریافت تخفیف :

در صفحه تکمیل مشخصات و نحوه پرداخت در سایت پرند ( عکس پایین ) کد 54808079 را در کادر مربوط به دریافت تخفیف با کد معرف وارد نمائید. دقت کنید این کادر مربوط به درج کد هشت رقمی ( کد معرف ) باشد.
 

بزرگنمائی با کلیک روی عکس ( 2 بار بزرگنمائی )

 
پس از تایپ کد در کادر مربوطه و تائید اعتبار آن مقدار ده درصد ( 10 % ) از مبلغ قابل پرداخت کسر شده و استفاده از تخفیف نمایش داده میشود. کد تخفیف آریاکینگ عددی 8 رقمی است که در پایین این پاراگراف و همچنین در عکس راهنما مشخص میباشد. کافیست هنگام خرید در فروشگاه پرند این کد را در کادر مربوطه وارد کرده و اعمال تخفیف را مشاهده نمایید.
 

کد تخفیف 8 رقمی آریـاکینگ :     54808079

 

تخفیفی که آریاکینگ ارائه میکند از قیمت رسمی و درج شده برروی بسته بندی کالا بوده و فقط از طریق همکار فروش شرکت پرند (آریاکینگ) در دسترس خریداران قرار میگیرد.

 
برای اعمال صحیح کد تخفیف در کادر تخفیف 8 رقمی و کسر 10% از مبلغ قابل پرداخت ;
الزامیست کد وارد شده یک کد معتبر مانند کد تخفیف آریاکینگ باشد همچنین تخفیفی که با کد ارائه شده در آریاکینگ قابل دریافت است هیچ تفاوتی با کد تخفیف موجود در کارت طلائی پرند یا هر کد دیگری نداشته و مبلغ تخفیف دریافتی بوسیله هر کدام از آنها کاملا یکسان و برابر است. تنها تفاوت در امکان استفاده مجدد میباشد که کد آریاکینک بدون محدودیت بوده و در خریدهای بعدی نیز میتوانید از آن استفاده نمائید.
 
کد آریاکینگ همواره معتبر بوده و بدون هیچ هزینه و مطالبه ای در دسترس خریداران محصولات پرند قرار میگیرد مبلغ تخفیفی که با کد آریاکینگ و یا هر کد دیگری میتوان دریافت نمود نیز کاملا یکسان و برابر میباشد. کد تخفیف آریاکینگ :     54808079
 

پیشنهاد ما برای استفاده آسان از کد تخفیف :

برای راحتی کار کد تخفیف 8 رقمی آریاکینگ را در جایی یادداشت کنید سپس با کلیک برروی یکی از کادرهای خرید وارد فروشگاه پرند شده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید و با توجه به نکات ذکر شده تخفیف خود را دریافت نمائید.

 
 
 

 

آریاکینگ آرزوی موفقیت و تلاش ما برای تحقق رویاهای شماست
امیدواریم خرید نرم افزار باارزش و بینظیر پرند برایتان سودمند و مفید واقع گردد.