Windows 10

Windows 10 نسخه نهایی با فعالسازی آفلاین

در سیستم عامل ویندوز داشتن سورس اصلی و قابل اطمینان ویندوز یکی از نیازهای اصلی هر کاربر به شمار می رود به همین منظور شرکت پرند اقدام به تولید بسته نرم افزاری جدید نموده که شامل آخرین نسخه ویندوز به همراه اکتیویتور دائمی ویندوز 10 میباشد

ـــ بسته جدید حاوی سورس اصلی و بدون دستکاری ویندوز 10 میباشد

این محصول نسخه نهایی Windows 10 شامل ویرایش های Pro Home و Enterprise در دو ساختار 32 و 64 بیتی می باشد. نرم افزار پیش نیاز NET Framework 3.5. به صورت پیش فرض در این نسخه قرار داشته و شما نیازی به نصب این نرم افزار نخواهید داشت.همچنین در داخل دیسک مجموعه ای کامل از مهم ترین نرم افزارهای پیش نیاز نظیر Visual C++ DirectX Adobe Flash Player Java Runtime Net Framework و … قرار داده شده تا در صورت نیاز بتوانید با نصب آنها برنامه های مورد نیازتان را نیز بدون مشکل اجرا نمایید.

راهنمای کلیه مراحل نصب و فعال سازی ویندوز نیز به صورت چاپ شده به همراه محصول عرضه شده تا شما بتوانید قدم به قدم مراحل نصب ویندوز را انجام دهید.

 

Windows 10 با تغییرات و بهینه سازی های بسیاری نسبت به ویندوز 8 عرضه شده است. به تازگی شرکت مایکروسافت پنجمین آپدیت جامع Windows 10 Version 1830 April 2018 Update را منتشر کرده که از جمله ویژگی های جدید آن می توان به حالت Game Mode برای اجرای روان تر بازی ها با غیر فعال کردن موقت وظایف زمینه، اضافه شدن برنامه Paint 3D با امکان تبدیل تصاویر دوبعدی به سه بعدی و ساخت اشکال 3D، قرارگیری ویژگی Night Light جهت گرمتر شدن رنگ مانیتور و کاهش اذیت شدن چشم در شب، اضافه شدن امکان ساخت پوشه به منوی استارت و قرار دادن چندین App در آن، مدیریت بهتر حریم شخصی و … اشاره کرد.

پس از نصب ویندوز، بدون نیاز به اینترنت، با استفاده از اکتیویتور آفلاین قرار داده شده در داخل دیسک میتوانید تمامی قسمت های ویندوز را به صورت دائمی فعال کنید. ویژگی متمایز این اکتیویتور، آفلاین بودن و امکان دریافت آخرین آپدیت های عرضه شده توسط مایکروسافت پس از فعالسازی است.

در ویرایش اختصاصی ارائه شده توسط شرکت پرند، نرم افزار پیش نیاز NET Framework 3.5. به صورت پیش فرض فعال بوده و پس از نصب ویندوز، شما نیازی به اینترنت برای دانلود و نصب این نرم افزار مهم نخواهید داشت. همچنین در داخل دیسک، مجموعه ای کامل از مهم ترین نرم افزارهای پیش نیاز نظیر Visual C++ ،DirectX ،Adobe Flash Player ،Java Runtime ،.Net Framework و … قرار داده شده تا در صورت نیاز بتوانید با نصب آنها برنامه های مورد نیازتان را نیز بدون مشکل اجرا نمایید.

 
 

 
 

مشاهده مشخصات کامل :

Windows 10 Version 1803